Tehdään yhdessä jotain erilaista ja uutta

Pääkonttori
Etelä-Suomi
Novosan Oy
Tikkurikuja 1 (2. krs)
00750 Helsinki
Finland

Pohjois-Suomi
Novosan Oy
Teknologiantie 1
90590 Oulu

Keski- ja Länsi-Suomi
Novosan Oy
Taninkatu 7
33400 Tampere

Hallinto ja myynti

hanno_airas_2

Hanno Airas
Toimitusjohtaja, founder

+358 50 571 7672
hanno.airas@novosan.fi

tommi_virkki

Tommi Virkki
Myyntijohtaja, partner

+358 400 944 042
tommi.virkki@novosan.fi

veli-matti_paukkeri

Veli-Matti Paukkeri
Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi

+358 40 658 3033
veli-matti.paukkeri@novosan.fi

Suunnittelu, markkinointi

sanna_lahtivesi

Sanna Lahtivesi
Sisustussuunnittelija

+358 45 164 4000
sanna.lahtivesi@novosan.fi

julia_kuhanen

Julia Kuhanen
Sisustusarkkitehti, SIO

+358 40 574 3095
julia.kuhanen@novosan.fi

aila

Aila Mäkinen
Markkinointivastaava

+358 50 560 7074
aila.makinen@novosan.fi

Asiakaspalvelu, laskutus, huoltopyynnöt, logistiikka

helja_muinonen

Heljä Muinonen
Asiakaspalvelija

+358 40 647 4385
+358 9 478 922 31 /asiakaspalvelu
asiakaspalvelu@novosan.fi

marjo_luhtaniemi

Marjo Luhtaniemi
Asiakaspalvelija/laskutus

+358 40 538 5570
+358 9 478 922 31 /asiakaspalvelu
asiakaspalvelu@novosan.fi

iiro_huotari

Iiro Huotari
Logistiikka

+358 40 143 1312
iiro.huotari@novosan.fi

Ota yhteyttä

Mikäli haluat, voit lähettää meille viestin myös yhteydenottolomakkeella. Olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian viestisi saatuamme.

Tähän yhteyteen voit liittää halutessasi tiedoston, jotta voimme olla vielä tehokkaammin avuksesi:

Liite 1 (Tiedoston tulee olla muodossa pdf, max. 3 MB):

Liite 2 (Tiedoston tulee olla muodossa pdf, max. 3 MB):

Mikäli et saa liitettyä tiedostoja lomakkeelle, esimerkiksi liian suuren koon vuoksi, voit lähettää tiedoston/tiedostot meille sähköpostitse asiakaspalvelu@novosan.fi

Tule meille tekemään jotain erilaista

Me Novosanilla haluamme luoda aivan uudenlaisia julkisten wc-tilojen käyntikokemuksia – vessa kerrallaan. Meillä kaikki työntekijät ovat mukana luomassa Novosanin kasvutarinaa. Haluamme että jokainen voi hyödyntää osaamistaan monipuolisesti sekä saa mahdollisuuden kehittää taitojaan. Olemme jatkuvasti kiinnostuneita uusista huipputekijöistä.

Jos haluat tulla rakentamaan kanssamme Novosanin kasvutarinaa, niin lähetä vapaamuotoinen hakemus ja CV osoitteeseen hallinto@novosan.fi