Tehdään yhdessä jotain erilaista ja uutta

Pääkonttori
Etelä-Suomi
Novosan Oy
Hämeentie 157 (4. krs)
Arabianranta
00560 Helsinki
Finland

Pohjois-Suomi
Novosan Oy
Teknologiantie 1
90590 Oulu

Keski- ja Länsi-Suomi
Novosan Oy
Taninkatu 7
33400 Tampere

Myynti
+358 (0)9 425 770 20

Asiakaspalvelu
+358 (0)9 478 922 31

Huolto ja palvelumyynti
+358 (0)9 751 544 11

Hallinto
+358 (0)9 417 11 77

Hallinto ja myynti

hanno_airas_2

Hanno Airas
Toimitusjohtaja, founder

+358 50 571 7672
hanno.airas@novosan.fi

tommi_virkki

Tommi Virkki
Myyntijohtaja, partner

+358 400 944 042
tommi.virkki@novosan.fi

veli-matti_paukkeri

Veli-Matti Paukkeri
Aluemyyntipäällikkö
Pohjois-Suomi

+358 40 658 3033
veli-matti.paukkeri@novosan.fi

Suunnittelu

sanna_lahtivesi

Sanna Lahtivesi
Sisustussuunnittelija

+358 45 164 4000
sanna.lahtivesi@novosan.fi

julia_kuhanen

Julia Kuhanen
Sisustusarkkitehti, SIO

+358 40 574 3095
julia.kuhanen@novosan.fi

Huolto, palvelumyynti, varasto, logistiikka

juha_kotkanen

Juha Kotkanen
Palveluliiketoimintapäällikkö

+358 40 199 1118
juha.kotkanen@novosan.fi

iiro_huotari

Iiro Huotari
Logistiikka

+358 40 143 1312
iiro.huotari@novosan.fi

Asiakaspalvelu, laskutus, markkinointi

helja_muinonen

Heljä Muinonen
Asiakaspalvelija

+358 40 647 4385
+358 9 478 922 31 /asiakaspalvelu
asiakaspalvelu@novosan.fi

marjo_luhtaniemi

Marjo Luhtaniemi
Asiakaspalvelija/laskutus

+358 40 538 5570
+358 9 478 922 31 /asiakaspalvelu
asiakaspalvelu@novosan.fi

aila

Aila Mäkinen
Markkinointivastaava

+358 50 560 7074
aila.makinen@novosan.fi

Tule meille tekemään jotain erilaista

Me Novosanilla haluamme luoda aivan uudenlaisia julkisten wc-tilojen käyntikokemuksia – ja samalla pelastaa maailman wc kerrallaan… Meillä kaikki työntekijät ovat mukana luomassa Novosanin kasvutarinaa. Haluamme että jokainen voi hyödyntää osaamistaan monipuolisesti sekä saa mahdollisuuden kehittää taitojaan. Olemme jatkuvasti kiinnostuneita uusista huipputekijöistä.

Jos haluat tulla rakentamaan kanssamme Novosanin kasvutarinaa, niin lähetä vapaamuotoinen hakemus ja CV osoitteeseen hallinto@novosan.fi