Valitse aihe:

Pyydä tarjous

Kysy lisää palveluista ja tuotteista tai pyydä maksuton saniteettitilan kartoitus. Yhteyttä saat helposti lomakkeella tai voit myös soittaa meille.

Mikäli haluat olla suoraan yhteydessä tiettyyn henkilöön, katso henkilökohtaiset yhteystiedot alta.

Osoitteet

Pääkonttori, Etelä-Suomi
Novosan Oy
Hämeentie 157 (4. krs)
Arabianranta
00560 Helsinki
Finland

Keski- ja Pohjois-Suomi
Novosan Oy
Teknologiantie 1 B
90590 Oulu

Myynti

Etelä-Suomi
Ville Kärkkäinen
+358 40 128 6622
ville.karkkainen@novosan.fi

Keski- ja Pohjois-Suomi
Veli-Matti Paukkeri
+358 40 658 3033
veli-matti.paukkeri@novosan.fi

Asiakaspalvelu
Sharodi Sayeed
+358 9 478 922 31
sharodi.sayeed@novosan.fi

Hallinto & Muut toiminnot

Toimitusjohtaja
Hanno Airas
+358 50 571 7672
hanno.airas@novosan.fi

Ruotsin markkinat ja Intimedia
Tommi Virkki
+358 400 944 042
tommi.virkki@novosan.fi

Kokemusmuotoilija
Juho Joensuu
+358 40 675 7799
juho.joensuu@novosan.fi

Assistentti
Mirkka Huhtamäki
+358 9 478 922 31
mirkka.huhtamaki@novosan.fi

Novosan Service
Jarkko Saarela
+358 40 526 32 38
jarkko.saarela@novosan.fi

Asentaja
Aleksi Viinamäki
+358 40 822 3662
aleksi.viinamaki@novosan.fi

Varasto ja Logistiikka
+358 40 143 13 12
Iiro Huotari
iiro.huotari@novosan.fi
Jussi Raitio
jussi.raitio@novosan.fi